Nasza oferta

Home » Nasza oferta
Jesteśmy producentem wykrojników płaskich w technologii laserowej dla branży poligraficznej

Nowoczesna technologia laserowa oraz doświadczenie naszych pracowników pozwalają naszej firmie na realizację zamówień przy zachowaniu krótkich terminów, wysokiej jakości i konkurencyjności cenowej.

Oferta firmy Abiga składa się przede wszystkim z wykrojników laserowych dla poligrafii. Sklejki stosowane są również jako elementy wykrojników służących do produkcji opakowań kartonowych. Technologia produkcji wykrojników opiera się na sklejce o bardzo wysokiej jakości, przeznaczonej do cięcia laserem. Montaż wykrojników odbywa się z zastosowaniem automatycznych giętarek, które gwarantują precyzję i terminowość wykonania.

Oferujemy pełną gamę płaskich wykrojników introligatorskich różnego typu zastosowań: opakowania kartonowe, teczki, puzzle, naklejki, standy reklamowe, książeczki fasonowe, wytłoczki z folii PET, pianki, podkładki filcowe, uszczelki.

Możemy zaoferować wykrojniki introligatorskie w uniwersalnym wzorze lub podjąć się ich produkcji na podstawie wzoru wybranego przez klienta. Nasza maszyna laserowa pozwala wyprodukować nam wykrojniki w formacie 185 cm x 225 cm. Wykonujemy także projekty i modele opakowań, dzięki którym mogą przekonać się Państwo, jaki efekt osiągną po zastosowaniu naszych wykrojników. Każdy wykrojnik jest projektowany przede wszystkim w oparciu o informacje jaki materiał ma wycinać i na jakiej maszynie będzie pracował. W zależności od rodzaju wykrawanego materiału – odpowiednio dobieramy grubość sklejki i twardość, sprężystość oraz wysokość noży introligatorskich.

Wycinanie laserowe i automatyczna giętarka do noży daje nam stuprocentową gwarancję powtarzalności elementów na jednym wykrojniku – tak zwanych użytków. Precyzyjne wykrawanie/sztancowanie jest natomiast niezbędnym elementem przy użyciu automatycznych składarko-sklejarek jednio, dwu lub trzy punktowych.

abiga-white

+48 533 423 645

+48 607 341 501

+48 602 132 457

ul. Mała Góra 31a, 30-864 Kraków

Pon.-Pt.: 8.00-16.00