O nas

Home » O nas
Jesteśmy producentem laserowych wykrojników płaskich dla poligrafii

Firma Abiga z Krakowa powstała w 1994 roku. Specjalizujemy się w produkcji wykrojników laserowych dla poligrafii oraz świadczeniu usług wycinania w tekturze i innych podłożach.

Mamy za sobą 26 lat doświadczenia w produkcji laserowych wykrojników płaskich dla branży poligraficznej.

Od początku działalności opieramy się wyłącznie na sprawdzonych i nowoczesnych metodach.  Staramy podchodzić się do każdego klienta indywidualnie, aby móc zaspokoić nawet największe potrzeby. Cieszymy się uznaniem na rynku. Zawdzięczamy to ciężkiej pracy i wytrwałości w dążeniu do celu oraz zaspokojeniu potrzeb klienta. Firmy korzystające z wykrojników laserowych mogą czuć się pewnie, że ich produkt jest wykonany w najwyższej jakości.

Na przestrzeni wielu lat działalności wypracowaliśmy sprawdzone metody współpracy z klientami.
Zainwestowaliśmy również w nowoczesny sprzęt, dzięki któremu możemy zagwarantować naszym kontrahentom terminową realizację zleceń. Wszystkim klientom dajemy pewność wysokiej jakości produktów. Świadczymy profesjonalne doradztwo w zakresie projektowania wykrojników, pomagając klientom wybrać usługi, które najlepiej sprawdzą się w ich przypadku.

Dzięki ciężkiej pracy i wytrwałości w dążeniu do celu możemy pochwalić się uznaniem rynku i mianem
jednego z najbardziej popularnych producentów wykrojników laserowych w województwie małopolskim.
Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby, dlatego zachęcamy do kontaktu z firmą Abiga, aby omówić szczegóły zlecenia.

Dlaczego warto nam zlecić wykonanie wykrojnika?

Mamy za sobą 26 lat doświadczenia w branży poligraficznej.

01.

Doświadczenie

Nowoczesna technologia laserowa oraz doświadczenie naszych pracowników pozwalają naszej firmie na realizację zamówień przy zachowaniu krótkich terminów, wysokiej jakości i konkurencyjności cenowej.

02.

Precyzja wykonania

Montaż wykrojników odbywa się z zastosowaniem automatycznych giętarek, które gwarantują precyzję i terminowość wykonania.

03.

Terminowość

Dzięki ciężkiej pracy i wytrwałości w dążeniu do celu możemy pochwalić się uznaniem rynku i mianem jednego z najbardziej popularnych producentów wykrojników laserowych w województwie małopolskim.

abiga-white

+48 533 423 645

+48 607 341 501

+48 602 132 457

ul. Mała Góra 31a, 30-864 Kraków

Pon.-Pt.: 8.00-16.00