Wykrojniki

Home » Wykrojniki
Jesteśmy producentem wykrojników płaskich dla branży poligraficznej na terenie małopolski.

Wykrojniki płaskie wykonywane są w technologii laserowej.

Przy ich produkcji wykorzystuje się pulsacyjną wiązkę lasera CO2, co gwarantuje stabilne osadzenie noża. Laserowa technologia wykonywania wykrojników pozwala skrócić czas przyrządu maszyny oraz gwarantuje zadowolenie z efektów podczas sztancowania opakowań na tyglu ręcznym lub automacie sztancującym.

Wykonane w ten sposób wykrojniki laserowe, odznaczają się precyzyjnymi wycięciami. Tą techniką wykonywane są między innymi wykrojniki płaskie. Nowocześnie wyposażony park maszynowy m.in. w giętarki automatyczyne do gięcia noży oraz big, pozwala nam na produkcję najlepszych elementów. Naszym klientom polecamy między innymi wykrojniki do opakowań tekturowych i kartonowych. Jako producent wykrojników do opakowań na terenie Krakowa, wiemy, jak ważna jest precyzja działania, dlatego nasze produkty wykonywane są z pełną dbałością o każdy szczegół.

Wykrojniki płaskie stosowane są do wycinania opakowań z tektury falistej oraz litej, a także z innych materiałów typu: folia, pianka, wytłoczki z folii PET, uszczelki, podkładki filcowe i wiele innych. Poza tym dzięki naszym narzędziom można wycinać również skomplikowane kształty typu puzzle czy też naklejki.

abiga-white

+48 533 423 645

+48 607 341 501

+48 602 132 457

ul. Mała Góra 31a, 30-864 Kraków

Pon.-Pt.: 8.00-16.00